Jak probíhá spolupráce?


Jak vše probíhá?

Nejprve se sejdeme na úvodním pohovoru, kde probereme všechno potřebné. Na základě pohovoru sepíši startovací stravovací plány a zařadím Vás do pořadníku. Jakmile se uvolní místo ve Vámi požadovaném čase, zařadím Vás do tréninkového procesu. Vyžaduji Vaši úplnou spolupráci, protože pak jsou výsledky jasné, rychlé a pro Vás i pro mě velmi motivující. Už za měsíc se můžete cítit naprosto jinak a v případě redukce tuku vážit i o 10 kg méně. Každý týden se budete vážit, konzultovat silové výsledky a stravu. Podle výsledků pak upravuji, je-li to nutné, stravovací plány. Jakmile si jednou zaplatíte u mě alespoň 10 tréninků, jsem Vám už stále k dispozici radou a úpravou jídelníčků nebo tréninkových plánů - za to už neplatíte.

Pozor na mýty a nesmysly

Často se u nás traduje, že rychlá redukce tuku není zdravá a že víc než půl kg týdně by úbytek hmotnosti neměl být. Je to pravda? Nikoliv! Máme lékařsky podložené výsledky klientů, kteří ubírají i více než 3 kg týdně, za měsíc 10 kg a výsledky komplexních lékařských vyšetření přitom mluví jasně - zdravotní stav se markantně zlepší u každého klienta, a to do takové míry, že lékaři nechtějí výsledkům věřit a označují je dosti často jako výsledky batolat. Jak toho dociluji? Jde o komplex tréninku v posilovně, aerobního tréninku a zejména vyváženého jídelníčku, který obsahuje zdravé potraviny i potraviny přímo regenerující lidský organismus. Nevěříte? :-) Rád Vám zprostředkuji rozhovor s jednotlivými klienty, nebo dokonce s jejich lékaři. V zahraničí jsou podobné výsledky, jakých dosahuji se svými svěřenci já, běžnější než u nás, ale u nás bohužel trenéři, kteří nedokáží klintům zajistit takové výsledky, tvrdí, že to je na úkor zdraví atd. Je to jen zástěrka jejich vlastní neschopnosti, nic víc.

Setkávám se také s tím, že mě osloví žena nebo muž, kteří chtějí u mě trénovat, ale bojí se při pohledu na mě, nebo na mé fotografie ze závodů, že budou vypadat jako já :-) Toho se opravdu bát nikdo nemusí. I ti, kteří mají velký talent k nabírání svalové hmoty, si mohou kdykoliv říci, kdy už mají svalový rozvoj, který požadují a můžeme se věnovat pouze udržování hmoty a vybrušování slabších stránek na postavě. Ženy se pak velkého svalového rozvoje bát nemusí vůbec. Především bych rád všechny ujistil, že to, že jsem vrcholový sportovec ještě neznamená, že nedokážu pomáhat běžným klientům. Právě naopak. Těžko najdete člověka, který by lépe věděl jak redukovat tělesný tuk a jak tvarovat postavu než právě vrcholový kulturista. Vždyť kulturistika je zaměřena především na budování postavy a redukci tuku - nikdo to neumí lépe než my. Pozor ale na závodníky, kteří předepisují jednostrannou stravu a věnují se jen sami sobě, zatímco jejich klienti jsou pro ně jen zdroj peněz. S takovými nebudete mít výsledky, ale jen zdravotní potíže. Během let jsem obohatil jídelníčky natolik, že u mě toto nebezpečí absolutně odpadá a výsledky mých svěřenců jsou pro mě minimálně stejně radostné a důležité jako moje vlastní.