Jak vybrat správně osobního trenéra


Trenérů, kteří Vám dokáží pomoci k vysněné postavě, nebo Vám zaručí jiný Vámi požadovaný cíl, není mnoho. Naopak. Drtivá většina trenérů slibuje něco, o čem sami vědí, že nodokáží splnit. Jak tyhle výtečníky odhalit? Naprosto jednoduše - dívejte se na jejich výsledky.

Opravdu kvalitní trenér je i kvalitním výživovým poradcem a psychologem. Díky tomu dokáže pomoci jekémukoliv člověku, požaduje-li redukci tuku a je ochoten se řídit všemi radami, a to nejen o několik kilogramů, ale dokáže svým klientům zajistit úplnou a trvalou redukci tuku. V takovém případě je na svou práci pyšný a rád své výsledky zveřejní. Vše, co seriozní a opravdu kvalitní trenér nabízí, má podložené výsledky, fotografiemi a referencemi.

Dobrý trenér musí mít z výsledků svých klientů stejnou nebo větší radost než ze svých vlastních výsledků. Pak je jistota, že Vám ze sebe dá opravdu maximum. Nedejte na teoretiky a sběratele různých certifikátů z kurzů, kteří tvrdí, že nemají zapotřebí své výsledky zveřejňovat. Jsou to lidé, kteří pouze skrývají svou neschopnost za zarámované certifikáty. Nemají praktické dlouholeté zkušnosti. Jsou to pouze teoretici bez výsledků. Přeji dobrý výběr - opravdu to není tak těžké :)