Osobní trenér fitness Jan Tomášek


Jmenuji se Jan Tomášek a tvarováním těla a dietologií se zabývám již přes 20 let. Za tuto dobu se mi podařilo problém odbourávání tuku stejně jako tvarování postavy propracovat do detailů. V mých začátcích jsem spolupracoval s lidmi, kteří patří mezi nejlepší sportovní trenéry v ČR - jmenovitě s Milanem Bodlákem, Jaroslavem Sukupem a Jaroslavem Boškem.

Od všech těchto špičkových trenérů vrcholových sportovců jsem si během let odnesl ničím nezaplatitelné zkušenosti a díky tomu, společně s vědomostmi nabytými vlastními praktickými zkušenostmi, připravuji jak sebe, tak své klienty do přesně požadované formy. Výsledkem mých zkušeností jsou v mém případě medailové pozice z nejvyšších národních soutěží.

Hlavní mou činností je ale tvarování těla a odbourávání tělesného tuku běžných klientů. Je to úkol pro kulturistu navyklého odbourávání veškerého tělesného tuku velmi jednoduchý, proto se nemusíte ničeho bát a hoďte veškeré starosti se svým tělem na mě a já Vám zaručím výsledek. Nemusíte se bát neúnosných tréninků nebo diet. Pro každého klienta vypracuji tréninkový i stravovací plán přesně dle jeho možností a cíle, kterého chce dosáhnout.

Nabízím kompletní služby: diagnostiku, během které zjistím na Vašem těle veškeré disbalance např. špatné postavení pánve, horní a dolní zkřížený syndrom, hyperlordosa, nebo hyperkyfosa, skoliosa, postavení lopatek aj. Dále při diagnostice odhalím, které svaly máte zkrácené, které naopak oslabené a díky tomu vypracuji přesný cvičební program na protahování zkrácených a posilování oslabených svalů. Tělo se díky diagnostice, sestavenému tréninkovému plánu a správně vedenému tréninku dostane do harmonie s minimem podkožního tuku a brzy ustoupí i bolesti, jako je bolest kolen, zad, nebo i migréna vycházející ze šíje. Jsem tady i pro ty z Vás, kteří trpí velkou nadváhou či dokonce obezitou - Vašeho problému se můžete zbavit, a to dokonale a trvale. Stačí pouze chtít.

Ocenění

  • mistr Čech v kulturistice
  • několkanásobný reprezentant ČR
  • finalista Mr. Olympia Europe